Intimmo

+420 776 248 040 Po-Pá od 10:00 do 14:00

Menstruační kalhotky Timo 191500/04

Kód výrobku: 1610061

Tento produkt nelze koupit

Menstruační kalhotky jsou ekologičtější a pro mnoho žen také příjemnější alternativou vložek nebo tamponů. Při silné menstruaci je také možné je nosit v kombinaci s tamponem nebo kalíškem. Vysoký pas vám navíc zajistí maximální pohodlí. Kalhotky označené třema kapkami jsou vhodné pro silnou menstruaci.

Složení materiálů:

Hydrofobní transportní vrstva, která odvádí tekutinu.

Složení: 100% polypropylen

Silná hydrofilní vrstva, která je schopna pohltit velké množství tekutiny.

Složení: 48% bavlna, 49% viskóza, 3% elastan

Velmi tenká nepropustná membrána tvořená nanovrstvou na bázi polypropylenu drží své vlastnosti i po opakovaném praní.

Složení: polyamid + nanomembrána

Základní materiál kalhotek tvoří polyamidové mikrovlákno, které obsahuje 8 % elastanu. Je velice jemné a perfektně přilne k vašemu tělu. Složení: 92% polyamid, 8% elastan

Lemy kolem stehen jsou vyrobeny z hydrofobního materiálu, který zabraňuje pronikání vlhkosti mimo kalhotky. Složení: 94% polyamid, 6% elastan

Proč menstruační kalhotky

Menstruační kalhotky jsou stejně spolehlivé jako vložky nebo tampony. Protože je můžete prát a používat několik let, je jejich nošení k životnímu prostředí šetrnější než používání jednorázových hygienických potřeb. Stejně tak jejich výroba je pro naši planetu menší zátěží.

Pro mnoho žen je nošení menstruačních kalhotek pohodlnější než používání čehokoliv jiného. A navíc, čím silnější menstruaci máte (čím víc používáte tamponů či vložek), tím více s kalhotkami ušetříte.

Jak je používat

Po zakoupení kalhotky vyperte a nechte usušit naruby. Po každém použití je jemně opláchneme pod proudem studené vody (je důležité je nekroutit a příliš neždímat, aby se nepoškozovaly jednotlivé vrstvy). Pak vyprat v pračce bez aviváže na 40°. Sušte rubem vzhůru, nesušte v sušičce, nežehlete. Kalhotky schnou o něco delší dobu než běžné spodní prádlo. Doporučujeme mít více kusů, aby žena nebyla závislá než jí jedny uschnou.

Kromě správného praní menstruační kalhotky nevyžadují žádnou speciální péči.

Vyrobeno v Litoměřicích.